Świrlo Racing Team to grupa ludzi zwariowanych na punkcie motoryzacji.
Większość z nas to zawodnicy aktywnie ścigający się w najlepszych ligach krajowych i zagranicznych.

Poza sezonem wyścigowym aby doskonalić swoje umiejętności i podnosić kondycje oraz wytrzymałość organizujemy treningi na motocyklach typu Pitbike na zamkniętych halach kartingowych.
Na nasze treningi przyjeżdżają najlepsi polscy zawodnicy którzy chętnie pokazują i podpowiadają innym uczestnikom jak poprawić technikę, pozycję na motocyklu, itp.

Poza szybkimi i zaawansowanymi grupami zapraszamy także wszystkich którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę na torach ponieważ Pitbike jest do tego idealnym narzędziem.

Na każdym naszym treningu dostępne będą Pitbike do wynajęcia. Aby dokonać rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jeżeli jedziesz na trening po raz pierwszy pamiętaj aby zachować poniższe zasady:

  • Pamiętaj aby zabrać ze sobą kompletny strój motocyklowy tj. : kask, kombinezon najlepiej skórzany, buty motocyklowe, rękawice motocyklowe, ochraniacz na kręgosłup jeśli nie jest wbudowany w kombinezon
  • Paliwo bezwonne Warter Pro Fuel 4 ( możliwość zakupienia u organizatora 30 minut przed treningiem) Pamiętaj aby nie mieszać tego paliwa z klasyczną benzyną ze stacji benzynowej
  • Według wielu opinii najlepszymi oponami na treningi halowe są Mitas w wersji Soft
  • Prosimy o zapoznanie się z flagami obowiązującymi na torze. Przeczytać o nich możecie w zakładce ” Regulamin”